Telefoon

058/515572

Directeur: 0491/315821

Adres

Vrijheidstraat 8

8670 Oostduinkerke

Een dopper fles voor iedereen

Vrije Basisschool Oostduinkerke > Algemeen > Een dopper fles voor iedereen

2 december 2021
Jurgen Lammens

De voorbije 2 jaren heeft onze school o.l.v. juf Heleen en met de medewerking van iedereen meegewerkt aan de Operatie Proper. Dit heeft er twee jaar op rij voor gezorgd dat we van Mooimakers een cheque ter waarde van 570 euro mochten ontvangen.

Een tijdje terug kregen we een aanbieding van Aquaduin (vroeger I.W.V.A.) dat we de dopper flessen als school tegen een heel voordelige prijs konden kopen. Op deze manier werden de centen van Operatie Proper dus heel goed besteed.

Alle kinderen krijgen een fles met hun naam erop en elk leerjaar heeft zijn eigen kleur!

2 december 2021
Jurgen Lammens